Kategori

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Tüplü Ahududu Fidanı

 Ahududu fidanı çeşitleri orta veya orta küçük çalı bitkileridir, özel bir toprak veya bakım gerektirmezler, bununla birlikte ahududu , geçirgen ve su tutma kapasitesi yüksek topraklarda daha yüksek verim alınır. Ahududu  fidanı çoğaltmak için çelik ve kök ayırma yöntemleri kullanılır.  Işık, nem ve sıcaklık gibi en iyi şartların sağlandığı büyüme odalarında çoğaltılarak bitkiler oluşturulur, bu bitkiler önce küçük saksılara, daha sonra da daha büyük saksılara alınarak dış ortam şartlarına alıştırılarak büyütülürler.Sitemizden ahududu ve diğer meyve fidanı çeşitlerini inceleyip satın alabilirsiniz.

 Sarı ahududu, siyah ahududu, aksu pembesi ahududu, yediveren ahududu, willamette ahududu, ruby (frambuaz) ahududu, heritage ahududu fidanı, gibi bir çok çeşidini bir arada bulabileceğiniz sitemizde, ahududu fidanları tüplü ve açık kök olarak satışa sunulmaktadır.

 Yılın 12 ayı dikilebilen, ve evinizin balkonunda, iç mekanda salonda, ofisinizde, apartmanınızın girişinde,teras gibi alanlarda 15-30 litrelik saksılarda yetiştirebileceğiniz fidanları aynı zamanda her rakıma dikebilirsiniz. Bununla birlikte daha bir çok ürünü kaliteli ve en uygun fiyata satın alma şansını sizlere sunmaktayız.

 Yeşil ve doğa sever dünya görüşüne sahip deneyimli, disiplinli ve profesyonel bir ekipten oluşan kadromuzun öncelikli hedefleri, ülkemizdeki ağaçlandırma çalışmalarına katkıda bulunmak, sahip oldukları doğa sevgisini ve bilincini halkımıza hatırlatmak ve onların memnuniyetini sağlamaktır. Sizin memnuniyetinizi kazanmak için özenle hazırladımız kargoları, tasarım kolilerinde iple sabitleyerek, bitkinin zarar görmesini önleyecek nitelikte her şey düşünülerek hazırlanmaktadır. Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişinizi, kredi kartıyla, havale yada posta çeki ödeme yöntemlerinden birini seçerek tamamlayabilirsiniz.

 Ödemenizi yaptıktan sonra bizlere ulaşarak bilgi vermeniz doğrultusunda siparişiniz kargolanmak üzere hazırlık ekibimize iletilecektir. Fidan içerikli siparişlerinizde ise sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek günün hediye meyve fidanını talep edebilirsiniz. Ürünlerimiz sertifikalıdır, aynı zamanda adına doğru fatura keserek göderimi sağlanmaktadır. Sipariş oluştururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri satın alacak olduğunuz fidanın bölgenize uygun olup olmadığıdır.

Bölgenize uygun fidanlar için sitemiz üzerinden bölgenizi yazarak uygun fidanlara ulaşabilirsiniz.Hastalık ve zararlılar yönünden temiz ve sağlıklı olan fidanınızın en iyi bir şekilde gelişmesini sağlayabilmek için, fidan dikiminden başlayarak düzenli olarak yıllık bakım işlerini yapmanız gerekmektedir. Sulama, gübreleme, toprak işleme, budama-terbiye ve gerekli durumlarda zirai mücadele gibi faaliyetler temel yıllık bakım işleri arasında sayılabilir.

Biz size sadece online fidan satışı degil aynı zamanda teknik destek hizmeti vermekteyiz. Sitemiz üzerindeki iletişim kısmından bizlere ulaşarak ücretsiz bir şekilde gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sitemizdeki tüm fidan fiyatları güncel olup, en uygun fiyata adına doğru ve sağlıklı fidan sahibi olabilirsiniz.

Devamını Göster / Gizle

 

Ürün Listesi