Kategori

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Tüplü Badem Fidanı

Badem fidanlarında klasik anaç, yarı bodur ve tam bodur çeşitleri vardır. Klasik anaç badem fidan 4-5 metre kadar uzayabilir. Yarı bodurlar 2-3 metreye kadar uzar. Tam bodurlar ise 2-2,5 metre uzar. Bodur fidanlar bu özellikleri sayesinde saksıda yetiştiricilige uygundur. Sitemizde her çeşit meyve fidanı bulunmaktadır.

Badem fidanını açık kök ve tüplü olarak 2 başlık altında inceleyebilirsiniz. Açık kök dikim zamanı 11. Ay ve 3.ayın son haftasına kadar dikimi yapılabilirken tüplü fidanları yılın 12 ayı dikilebilen, ve evinizin balkonunda, iç mekanda salonda, ofisinizde, apartmanınızın girişinde,teras gibi alanlarda 15-30 litrelik saksılarda yetiştirebileceğiniz fidanları aynı zamanda her rakıma dikebilirsiniz. Sizin memnuniyetinizi kazanmak için özenle hazırladımız kargoları, tasarım kolilerinde sabitleyerek her şey düşünülerek hazırlanmaktadır.

Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişinizi, kredi kartıyla, havale yada posta çeki ödeme yöntemlerinden birini seçerek tamamlayabilirsiniz. Fidan içerikli siparişlerinizde ise sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek günün hediye meyve fidanını talep edebilirsiniz. Ürünlerimiz sertifikalıdır, aynı zamanda adına doğru fatura keserek göderimi sağlanmaktadır. Sipariş oluştururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri satın alacak olduğunuz fidanın bölgenize uygun olup olmadığıdır. Bölgenize uygun fidanlar için sitemiz üzerinden bölgenizi yazarak uygun fidanlara ulaşabilirsiniz.Hastalık ve zararlılar yönünden temiz ve sağlıklı olan fidanınızın en iyi bir şekilde gelişmesini sağlayabilmek için, fidan dikiminden başlayarak düzenli olarak yıllık bakım işlerini yapmanız gerekmektedir. Sulama, gübreleme, toprak işleme, budama-terbiye ve gerekli durumlarda zirai mücadele gibi faaliyetler temel yıllık bakım işleri arasında sayılabilir.

Biz size sadece online fidan satışı degil aynı zamanda teknik destek hizmeti vermekteyiz. Sitemiz üzerindeki iletişim kısmından bizlere ulaşarak ücretsiz bir şekilde gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sitemizdeki tüm fidan fiyatları güncel olup, en uygun fiyata adına doğru ve sağlıklı fidan sahibi olabilirsiniz.

Devamını Göster / Gizle


Ürün Listesi