Kategori

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Aşılı Bergamot Fidanı

Turunçgillerden bir meyve olan bergamot armut şeklinde, ekşi tadı olan bir meyvedir. Ağaç boyu yaklaşık 4 metreye varmaktadır. Koyu yeşil yaprakları, beyaz çiçekleri, armutumsu veya küre şeklinde meyveleri ile tanınan şifalı bir bitkidir. Meyveleri, dış görünüm itibarıyla limon gibi sarı, tadı ekşi ve suludur. Ülkemizde özellikle reçeli yapılmaktadır.

Bergamot temin edebileceğiniz sitemizde aşılı bergamot fidanı satışı uygun fiyatlarla öne çıkmaktadır. ılıman iklimler de yetişmektedir. Ağaçları orta irilikte ve gelişmesi ortadır. Meyve iriliği portakal gibidir. Kabuğun üzeri daha pürüzlüdür. Bu pürüzlerde esans  bezleri derin olarak gömülüdür. Genellikle meyveleri ekşidir. En bol ve kaliteli esans 15-40 yaşından elde edilir. 1 ağaçtan 1 kg ham esans elde edilebilir.

  Yılın 12 ayı dikime elverişli  fidanlarımız,  aynı zamanda her rakıma dikebilir. Sizin memnuniyetinizi kazanmak için özenle hazırladığımız kargoları,  tasarım kolilerinde sabitleyerek her şey düşünülerek hazırlanmaktadır. Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişinizi, kredi kartıyla, havale ya da posta çeki ödeme yöntemlerinden birini seçerek tamamlayabilirsiniz. Fidan içerikli siparişlerinizde ise sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek günün hediye meyve fidanını talep edebilirsiniz.  Ürünlerimiz sertifikalıdır, aynı zamanda adına doğru fatura keserek gönderim  sağlanmaktadır. Hastalık ve zararlılar yönünden temiz ve sağlıklı olan fidanınızın en iyi şekilde gelişmesini sağlayabilmek için, fidan dikiminden başlayarak düzenli olarak yıllık bakım işlerini yapmanız gerekmektedir. Sulama, gübreleme, toprak işleme, budama-terbiye ve gerekli durumlarda zirai mücadele gibi faaliyetler temel yıllık bakım işleri arasında sayılabilir.

Biz size sadece online fidan satışı değil aynı zamanda teknik destek hizmeti vermekteyiz. Sitemiz üzerindeki iletişim kısmından bizlere ulaşarak ücretsiz bir şekilde gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sitemizdeki tüm fidan fiyatları güncel olup, en uygun fiyata adına doğru ve sağlıklı fidan sahibi olabilirsiniz.

Devamını Göster / Gizle


Ürün Listesi