Kategori

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Tüplü Ceviz Fidanı

Ceviz fidanlarında bodur özellik yoktur. Bu yüzden saksıda yetiştiricige tavsiye edilmez. Ceviz fidanı çeşitleri; chandler salkım ceviz, Ronde de Montignac ceviz, howard ceviz, lara ceviz, tulera ceviz, Yalova 3 ceviz, fernor ceviz,Yalova 1 ceviz, pedro ceviz, pikan sahil ceviz,fernette ceviz, franquette ceviz, yavuz , şebin kaman, şeklinde sıralayabiliriz. Sitemizde her tür meyve fidanını bulabilirsiniz.

Ceviz fidanlarını açık kök ve tüplü olarak 2 başlık altında inceleyebilirsiniz. Açık kök dikim zamanı 11. Ay ve 3.ayın son haftasına kadar dikimi yapılabilirken tüplü fidanları her rakıma, yılın 12 ayı dikebilirsiniz. Sizin memnuniyetinizi kazanmak için özenle hazırladımız kargoları, tasarım kolilerinde sabitleyerek her şey düşünülerek hazırlanmaktadır. Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişinizi, kredi kartıyla, havale yada posta çeki ödeme yöntemlerinden birini seçerek tamamlayabilirsiniz.

Fidan içerikli siparişlerinizde ise sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek günün hediye meyve fidanını talep edebilirsiniz. Ürünlerimiz sertifikalıdır, aynı zamanda adına doğru fatura keserek göderimi sağlanmaktadır. Sipariş oluştururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri satın alacak olduğunuz fidanın bölgenize uygun olup olmadığıdır. Bölgenize uygun fidanlar için sitemiz üzerinden bölgenizi yazarak uygun fidanlara ulaşabilirsiniz.Hastalık ve zararlılar yönünden temiz ve sağlıklı olan fidanınızın en iyi bir şekilde gelişmesini sağlayabilmek için, fidan dikiminden başlayarak düzenli olarak yıllık bakım işlerini yapmanız gerekmektedir. Sulama, gübreleme, toprak işleme, budama-terbiye ve gerekli durumlarda zirai mücadele gibi faaliyetler temel yıllık bakım işleri arasında sayılabilir.

Biz size sadece online fidan satışı degil aynı zamanda teknik destek hizmeti vermekteyiz. Sitemiz üzerindeki iletişim kısmından bizlere ulaşarak ücretsiz bir şekilde gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sitemizdeki tüm fidan fiyatları güncel olup, en uygun fiyata adına doğru ve sağlıklı fidan sahibi olabilirsiniz.

Devamını Göster / Gizle


Ürün Listesi