Kategori

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Tüplü Erik Fidanı

  Erik  fidanlarında klasik anaç, yarı bodur ve tam bodur meyve fidanı çeşitleri vardır. Klasik anaç erik  fidan 4-5 metre kadar uzayabilir.

  Yarı bodurlar 2-3 metreye kadar uzar. Tam bodurlar ise 2-2,5 metre uzar.  Erik fidanlarının  yeşil erik ve siyah erik türleri vardır.  Dışı Yeşil İçi Turuncu Yarı Bodur Selection Erik, can erik, erkenci yeşil erik, papaz erik, agustos papazı, freedom erik, cin erik çeşitleri yeşil erik grubuna girmektedir. 

  Stanley erik,  dagen erik, crimson glo  Japon  erik, showtime erik, ambra erik, black rose erik, laroda erik, show late erik, red heart erik, primetime erik, Early Quen Erkenci Japon Erik, pioner erik,  black splendor Japon erik, prizantin erik, santa rose gibi daha bir çok siyah erik fidanı çeşidi bulunmaktadır.

  Bodur fidanlar bu özellikleri sayesinde saksıda yetiştiricilige uygundur. Erik fidanlarını açık kök ve tüplü olarak 2 başlık altında inceleyebilirsiniz. Açık kök dikim zamanı 11. Ay ve 3.ayın son haftasına kadar dikimi yapılabilirken tüplü fidanları yılın 12 ayı dikilebilen, ve  evinizin balkonunda, iç mekanda salonda, ofisinizde, apartmanınızın girişinde,teras gibi alanlarda 15-30 litrelik saksılarda yetiştirebileceğiniz  fidanları aynı zamanda her rakıma dikebilirsiniz. Sizin memnuniyetinizi kazanmak için özenle hazırladımız kargoları,  tasarım kolilerinde  sabitleyerek  her şey düşünülerek  hazırlanmaktadır. Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişinizi, kredi kartıyla, havale yada posta çeki ödeme yöntemlerinden birini seçerek tamamlayabilirsiniz.

Fidan içerikli siparişlerinizde ise sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek günün hediye meyve fidanını  talep edebilirsiniz.  Ürünlerimiz sertifikalıdır, aynı zamanda adına doğru fatura keserek göderimi sağlanmaktadır. Sipariş oluştururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri satın alacak olduğunuz fidanın bölgenize uygun olup olmadığıdır. Bölgenize uygun fidanlar için sitemiz üzerinden  bölgenizi yazarak uygun fidanlara ulaşabilirsiniz.

Hastalık ve zararlılar yönünden temiz ve sağlıklı olan fidanınızın en iyi bir şekilde gelişmesini sağlayabilmek için, fidan dikiminden başlayarak düzenli olarak yıllık bakım işlerini yapmanız gerekmektedir. Sulama, gübreleme, toprak işleme, budama-terbiye ve gerekli durumlarda zirai mücadele gibi faaliyetler temel yıllık bakım işleri arasında sayılabilir.

Biz size sadece online fidan satışı degil aynı zamanda teknik destek hizmeti vermekteyiz. Sitemiz üzerindeki iletişim kısmından bizlere ulaşarak ücretsiz bir şekilde gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Sitemizdeki  tüm fidan fiyatları güncel olup, en uygun fiyata adına doğru ve  sağlıklı fidan sahibi olabilirsiniz.

Devamını Göster / Gizle


Ürün Listesi