Fidan ve tohum satış sitesi olan Canimbahcem.com meyve fidancılığı alanındaki 20 yılı aşan tecrübesi ve bir uzman ekibi arkasında bulunduran,ürettiği fidanları tüketiciye en uygun fiyat ile yansıtan  24 saat işleyen tarım ürünleri ve ekipmanlarını online satış yöntemiyle  satan müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir Kemal Cüce Tarım Limited Şirketine ait bir  e-ticaret web sitesidir. Dünya standartlarındaki bilgi yönetimi sistemleri ile alışverişinizin güvenliğini sağlarken, müşteri hizmetleri ile de her zaman yanınızdadır. Amacımız tüketiciye kulak vermek ve anlamak, bu doğrultuda en iyi fiyatı, en hızlı şekilde sunmaktır. Şirket içinde oluşturduğumuz memnun müşteri, hızlı kargo, her an düşük fiyat ve güvenli alışveriş politikalarımız, İnternet üzerinden alışverişi tercih eden tüketicilere, yaptıkları seçimin değer bilincinde olduğumuzu göstermektedir. İçiniz rahat olsun; canimbahcem'le en iyi hizmeti almaktasınız.

 Neden canimbahcem?

Canimbahcem sıradan bir e-ticaret şirketi değildir. Tedarikçi firma değil üretici firma olarak e-ticaret alanında yer alan ,müşteri memnuniyetine önem veren, hızlı kargolama gerçekleştiren, düşük fiyatlar sunan, gelişmiş teknoloji altyapısını size sürekli hissettiren, güvenli bir elektronik ticaret sitesidir. 

4 ana çalışma prensibimiz aynı zamanda şirket politikalarımızı oluşturmaktadır:
- Memnun Müşteri
- Hızlı ve Hesaplı Kargo
- Her An Düşük Fiyat
- Güvenli Alışveriş


canimbahcem’i tercih ettiğiniz takdirde memnun kalacağınızı ve bizi çevrenize tavsiye edeceğinize inanıyoruz.

canimbahcem Hakkında - İletişim


Canimbahcem'ın tek bir merkezi ve tek bir deposu bulunmaktadır. Şubesi yoktur. Aşağıdaki adreste faaliyet göstermektedir.

Adres:Mut Sebze Meyve Hali Karşısı no:1 Mersin-Mut

Bize haftanın 7 günü, günün 24 saati;
İletişim formumuzu doldurarak, 
bilgi@canimbahcem.com adresine e-mail göndererek, 
-sabit hat ve diğer telefonlarımızda arayarak 
İş saatlerimiz olan Pazartesi-Cuma 08:00-21:00, Cumartesi 09:00-19:00 saatleri arasında; ulaşabilirsiniz. 

Tel:0324 774 46 68