Kategori

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Tüplü İncir Fidanı

İncir  fidanlarında bodur özellik yoktur.bu yüzden saksıda yetiştiricige tavsiye edilmez.  Keten köynegi incir, ege yeşil güz, sarı zeybek incir, mor güz, sultan selim incir 208 siyah incir, beyaz orak, Karadeniz patlıcan incir,Akdeniz sinap inciri, gök lop, aydın sarılop, bardacık inciri, bursa siyahı dürdane incir, şeklinde sıralayabiliriz. Sitemizde her çeşit meyve fidanını inceleme ve satın alma fırsatına sahipsiniz.

İncir   fidanlarını açık kök ve tüplü olarak 2 başlık altında inceleyebilirsiniz. Açık kök dikim zamanı 11. Ay ve 3.ayın son haftasına kadar dikimi yapılabilirken tüplü fidanları her rakıma, yılın 12 ayı dikebilirsiniz. Sizin memnuniyetinizi kazanmak için özenle hazırladımız kargoları,  tasarım kolilerinde  sabitleyerek  her şey düşünülerek  hazırlanmaktadır. Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişinizi, kredi kartıyla, havale yada posta çeki ödeme yöntemlerinden birini seçerek tamamlayabilirsiniz.

Fidan içerikli siparişlerinizde ise sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek günün hediye meyve fidanını  talep edebilirsiniz.  Ürünlerimiz sertifikalıdır, aynı zamanda adına doğru fatura keserek göderimi sağlanmaktadır. Sipariş oluştururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri satın alacak olduğunuz fidanın bölgenize uygun olup olmadığıdır. Bölgenize uygun fidanlar için sitemiz üzerinden  bölgenizi yazarak uygun fidanlara ulaşabilirsiniz.Hastalık ve zararlılar yönünden temiz ve sağlıklı olan fidanınızın en iyi bir şekilde gelişmesini sağlayabilmek için, fidan dikiminden başlayarak düzenli olarak yıllık bakım işlerini yapmanız gerekmektedir. Sulama, gübreleme, toprak işleme, budama-terbiye ve gerekli durumlarda zirai mücadele gibi faaliyetler temel yıllık bakım işleri arasında sayılabilir.

Biz size sadece online fidan satışı degil aynı zamanda teknik destek hizmeti vermekteyiz. Sitemiz üzerindeki iletişim kısmından bizlere ulaşarak ücretsiz bir şekilde gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sitemizdeki  tüm fidan fiyatları güncel olup, en uygun fiyata adına doğru ve  sağlıklı fidan sahibi olabilirsiniz.

Devamını Göster / Gizle


Ürün Listesi