Kategori

Narenciye Fidanları

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


Tüplü Narenciye Fidanları

Bu katagoride; tüplü aşılı narenciye fidanı çeşitlerini bir arada bulabilirsiniz. Tüplü meyve fidanı çeşitlerimiz yılın 12 ayı dikilebilen ve her zaman yeşil kalan , balkonunuzda terasınız rahatlıkla yetiştirebileceğiniz limon fidanı,mandalin fidanı,portakal fidanı, kamkat fidanı çeşitlerini ve daha bir çok ürünü kaliteli ve en uygun fiyata satın alma şansını sizlere sunmaktayız. Firmamızda üretmiş olduğumuz meyve fidanlarının tamamı Tarım ve Köy işleri Bakanlığı yetkilileri tarafından denetiminden geçmiştir ve üretmiş olduğumuz fidanlarımız sertifikalıdır.

Satışta olan portakal, mandalinada, limon, greyfurt, kamkat(kumkuat) gibi narenciye fidanları Carrizo, Troyer ve turunç anaçları üzerine aşılıdır. Naranciye grubunda kullanılan anaçlar 3 yapraklı özelliktedir.(sıcaklığa ve soğuğa mukavemeti yüksektir). Narenciyede bodur çeşitlerde mevcuttur. Fidanlar bu özellik sayesinde evinizin balkonunda, iç mekanda salonda, ofisinizde, apartmanınızın girişinde,teras gibi alanlarda 15-30 litrelik saksılarda rahatlıkla yetiştirebilirsiniz. Yeşil ve doğa sever dünya görüşüne sahip deneyimli, disiplinli ve profesyonel bir ekipten oluşan kadromuzun öncelikli hedefleri, ülkemizdeki ağaçlandırma çalışmalarına katkıda bulunmak, sahip oldukları doğa sevgisini ve bilincini halkımıza hatırlatmak ve onların memnuniyetini sağlamaktır.

Sizin memnuniyetinizi kazanmak için özenle hazırladımız kargoları, tasarım kolilerinde iple sabitleyerek, bitkinin zarar görmesini önleyecek nitelikte her şey düşünülerek hazırlanmaktadır. Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişinizi, kredi kartıyla, havale yada posta çeki ödeme yöntemlerinden birini seçerek tamamlayabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra bizlere ulaşarak bilgi vermeniz doğrultusunda siparişiniz kargolanmak üzere hazırlık ekibimize iletilecektir. Fidan içerikli siparişlerinizde ise sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek günün hediye meyve fidanını talep edebilirsiniz. Ürünlerimiz sertifikalıdır, aynı zamanda adına doğru fatura keserek göderimi sağlanmaktadır.

Sipariş oluştururken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri satın alacak olduğunuz fidanın bölgenize uygun olup olmadığıdır. Bölgenize uygun fidanlar için sitemiz üzerinden bölgenizi yazarak uygun fidanlara ulaşabilirsiniz.Hastalık ve zararlılar yönünden temiz ve sağlıklı olan fidanınızın en iyi bir şekilde gelişmesini sağlayabilmek için, fidan dikiminden başlayarak düzenli olarak yıllık bakım işlerini yapmanız gerekmektedir. Sulama, gübreleme, toprak işleme, budama-terbiye ve gerekli durumlarda zirai mücadele gibi faaliyetler temel yıllık bakım işleri arasında sayılabilir.

Biz size sadece online fidan satışı degil aynı zamanda teknik destek hizmeti vermekteyiz. Sitemiz üzerindeki iletişim kısmından bizlere ulaşarak ücretsiz bir şekilde gerekli bilgileri alabilirsiniz.
Sitemizdeki tüm fidan fiyatları güncel olup, en uygun fiyata adına doğru ve sağlıklı fidan sahibi olabilirsiniz.

Devamını Göster / Gizle


Ürün Listesi